Veikals

Meistarklase – ola ar čaroīta imitāciju. Nosaukumu "čaroīts" minerāls ieguvis no upes Čaras nosaukuma, kas atrodas Sibīrijā. Cits minerāla nosaukums ir "Sibīrijas ceriņu brīnums". Pirmoreiz čaroīts tika atrasts XX gadsimta vidū.
 


Šodien mēs iepazīstināsim jūs ar burvīgām un "dzīvām" Fantasy Prisme krāsām. Ar krāsām Fantasy Prisme var veidot neparastas rotas, kā arī daiļot jebkuras virsmas: metāliskas, stikla, koka, keramikas un citas. Fantasy Prisme krāsu īpatnība izpaužas savstarpējā iedarbībā, padarot "dzīvus" zīmējumus un neparastas krāsu kombinācijas. Nekad nevar zināt, ko var panākt rezultātā!
Līva Rudzīte – Rīgas Žagata un polimērmāla rotu izgatavošanas Meistare. Parasts materiāls Līvas rokās pārvēršas par pilnīgi brīnišķīgām mantiņām, elpas un dzīvības pilnām. Jauna ceļa meklēšana un fantāzijas līdojums – tas atšķir Līvas darbus tā dažādībā.
Aicinam visus interesentus nodoties Līvas Rudzītes neparastai pasaulei! Viņa ne tikai iemācis strādāt ar polimērmālu dažādās tehnikās, bet ari iztāstīs pār formu, krāsu un materiālu daudzveidību, kas ir mums apkārt un kas palīdz īstenot pat ārprātīgas idejas!
Tuvojas ziema, un līdz ar to nāk arī ziemas svētki.
Tuviniekus un draugus var apsveikt ar paša darinātu atklātni – šāda dāvana viņus noteikti iepriecinās un patīkami pārsteigs.
Stiklu vai porcelanu var apgleznot ne tikai ar stikla krāsām, bet arī ar īpašām Hobby Line Glas Design New Art krāsām. Šīs krāsas jāuzklāj uz ipāšu plevi. Pēc tas nožūšanas krāsas izveidos daudzkrāsainu silikona plevi. Tādu plevi var uzklāt uz jebkuru stikla virsmu. Pēc apdedzīnašanas mājas cepeškrāsnī  izstrādājumu var mazgāt.
Apgleznošanas process ir aizraujošs un ar savu neparastību noteikti iepatīksies bērniem!