Taisam kartiņu

Tātad – atklātnes pagatavošanai būs nepieciešamas šķēres, malas caurumotājs, nazis papīra griešanai, divpusēja caurspīdīga līmlente, lipīgi spilventiņi, papīrs skrapbukingam un papīrs ar ziemassvētku motīviem.1.    Rūpīgi izgriež figūriņas no papīra ar ziemassvētku motīviem. Pie katras izgrieztās figūriņas (izņemot pirmo) kreisās puses pielīmē spilventiņu.
2.    No spilventiņu otrās puses noņem aizsargplēvi un rūpīgi pielīmē figūriņas citu pie citas, ievērojot to pareizo secību. Figūriņu secību norāda cipari uz papīra ar skolas motīviem.
3.    Sanāk telpiska figūriņa.
4.    Papīru skrapbukingam pārloka uz pusēm, lai izveidotos atklātne, uz tās novieto figūriņu un dekoratīvus elementus. Izdomā atklātnes kompozīciju. Ar divpusēju līmlenti kompozīcijas elementus pielīmē pie pamatnes.
5.    Atklātnei var izveidot arī ieliktni apsveikuma tekstam. Tam būs nepieciešams puscaurspīdīga skrapbukinga papīra lapa. Lapas malas dekorē ar malas caurumotāju, izrotā ar kādu pamatmotīva elementu un ar divpusēju līmlenti ielīmē atklātnē.  
Atklātne ir gatava!
Mēs piedāvājam visplašāko motīvu klāstu!  


← Atpakaļ